 

XII. KONFERENCE PIGMENTY A POJIVA

11.–12.11.2019 •  HOTEL JEZERKA SEČ

Organizuje

ve spolupráci s

Úvod

Program / Přednášky

Místo konání

/ Ubytování

Vložné / Registrace

Info pro
přednášející

Firemní

prezentace

Kontakt

Hlavní sponzor

Partneři

Firemní prezentace

LABIMEX CZ

Mediální partneři

POVRCHOVÉ ÚPRAVY.CZ

POVRCHÁŘI.CZ

NÁTĚROVÉ HMOTY.CZ

MÍSTO KONÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

HOTEL JEZERKA

Konference se uskuteční v kongresovém hotelu JEZERKA***, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Seč u Chrudimi v místní oblasti zvané Ústupky.

Součástí hotelu je kongresový sál a několik sálů a salonků s různou kapacitou vybavených nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Tyto prostory lze využít pro soukromá firemní jednání.

Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800 m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivky, masáže a mnoho dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), který je v rámci ubytování přístupný zdarma. K dispozici jsou dále dvě bowlingové dráhy, tenisové a squashové kurty, fitness, indoorový golfový trenažér, vnitřní kulová střelnice (25 m), laserová střelnice a herna.

Hotel JEZERKA nabízí účastníkům konference výhodné ubytování o víkendu před začátkem konference se slevou 10 % a slevu 5 % na veškerá sportoviště pro všechny ubytované účastníky. Přijeďte o den či dva dříve a užijte si vynikajícího zázemí hotelu a jeho atraktivní okolí!

Adresu hotelu, kontakt na recepci a odkaz na mapu najdete zde: www.jezerka.cz.

HOTEL DELTA

V případě naplnění kapacity Hotelu JEZERKA je k dispozici stejně kvalitní ubytování na v roce 2018 zrenovovaném a nově otevřeném Hotelu DELTA, který je vzdálený 5 min chůze od kongresového centra. Více najdete na www.deltasec.cz.

Okolí kongresového centra - Vodní nádrž Seč - Železné hory

Hotel JEZERKA se nachází v Pardubickém kraji v CHKO Železné hory. Hotel je umístěn 200 m od vodního díla přehrada Seč. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb a značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20 km pak další množství přírodních a kulturních zajímavostí. Více info na Oficiálním turistickém portálu Východních Čech https://www.vychodni-cechy.info/narodni-geopark-zelezne-hory/

 

Organizátor konference:

CHEMAGAZÍN s.r.o., Gorkého 2573, 53002 Pardubice

   Ochrana osobních údajů  © 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o.