 

XI. KONFERENCE PIGMENTY A POJIVA

5.–6.11.2018 •  HOTEL JEZERKA SEČ

Organizuje

ve spolupráci s

Úvod

Program / Přednášky

Místo konání

/ Ubytování

Vložné / Registrace

Info pro
přednášející

Firemní

prezentace

Kontakt

MÍSTO KONÁNÍ A UBYTOVÁNÍ

Konference se uskuteční v kongresovém hotelu JEZERKA***, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Seč u Chrudimi v místní oblasti zvané Ústupky.

Hotel Jezerka se nachází v Pardubickém kraji v CHKO Železné hory. Hotel je umístěn 200 m od vodního díla přehrada Seč. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb a značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20 km pak další množství přírodních a kulturních zajímavostí.

Součástí hotelu je kongresový sál a několik sálů a salonků s různou kapacitou vybavených nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Tyto prostory lze využít pro soukromá firemní jednání.

Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800 m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivky, masáže a mnoho dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), který je v rámci ubytování přístupný zdarma. K dispozici jsou dále dvě bowlingové dráhy, tenisové a squashové kurty, fitness, indoorový golfový trenažér, vnitřní kulová střelnice (25 m), laserová střelnice a herna.

Hotel JEZERKA nabízí účastníkům konference výhodné ubytování o víkendu před začátkem konference se slevou 10 % a slevu 5 % na veškerá sportoviště pro všechny ubytované účastníky. Přijeďte o den či dva dříve a užijte si vynikajícího zázemí hotelu a jeho atraktivní okolí!

Adresu hotelu, kontakt na recepci a odkaz na mapu najdete zde: www.jezerka.cz.

Ceník ubytování v hotelu JEZERKA

 • Jednolůžkový pokoj vč. snídaně ... 1.600 Kč/os.
  (Jedno lůžko na vícelůžkovém pokoji)
 • Dvoulůžkový pokoj vč. snídaně ... 900 Kč/os.
  (2 samostatná lůžka ve dvoulůžkovém nebo vícelůžkovém pokoji)
 • Třílůžkový pokoj vč. snídaně ... 700 Kč/os.
  (3 samostatná lůžka na Depandance nebo 2 samostatná lůžka + plnohodnotná přistýlka na Hotelu v pokojích typu Komfort/Superior/Relax)
 • Čtyřlůžkové apartmá vč. snídaně ... 800 Kč/os.
  (2x dvoulůžka ve dvoupokojovém apartmá se společným soc. vybavením, s možností  plnohodnotné přistýlky)

V ceně ubytování je snídaně a 1 hodina vstupu do Aqua centra a fitness.

Typy pokojů najdete na https://www.jezerka.cz/ubytovani/typy-pokoju.

Vzhledem k potřebě maximálního vytížení kapacity hotelu jsou ceny ubytování bez ohledu na typ pokoje zprůměrovány a přidělují se s ohledem datum registrace a kapacitní možnosti hotelu JEZERKA.

Ceny ubytování jsou uvedeny za osobu a den bez DPH 21 % (organizátor konference ubytování a stravu pouze zprostředkovává).

Organizátor konference:

CHEMAGAZÍN s.r.o., Gorkého 2573, 53002 Pardubice

   Ochrana osobních údajů  © 2018 CHEMAGAZÍN s.r.o.