 

X. KONFERENCE PIGMENTY A POJIVA

6.–7.11.2017 •  HOTEL JEZERKA SEČ

Organizuje

ve spolupráci s

Úvod

Program a přednášky

Ubytování

Registrace

Info pro
přednášející

Firemní

prezentace

Kontakt

Hlavní sponzor konference

Partneři konference

UBYTOVÁNÍ A MÍSTO KONÁNÍ

Konference se uskuteční v kongresovém hotelu JEZERKA***, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Seč u Chrudimi v místní oblasti zvané Ústupky.

Hotel Jezerka se nachází v Pardubickém kraji v CHKO Železné hory. Hotel je umístěn 200 m od vodního díla sečská přehrada. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb a značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20 km pak větší množství přírodních a kulturních zajímavostí.

Součástí hotelu je kongresový sál a několik sálů a salonků s různou kapacitou vybavených nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Tyto prostory lze využít pro soukromá firemní jednání.

Hotel má k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800 m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivky, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), který je v rámci ubytování přístupný zdarma. K dispozici jsou dále dvě bowlingové dráhy, tenisové a squashové kurty, fitness, indoorový golfový trenažér, vnitřní kulová střelnice (25 m), laserová střelnice a herna.

Hotel JEZERKA nabízí účastníkům konference výhodné ubytování o víkendu před začátkem konference se slevou 10 % a slevu 5 % na veškerá sportoviště pro všechny ubytované účastníky. Přijeďte o den či dva dříve a užijte si vynikajícího zázemí hotelu a jeho atraktivní okolí!

Adresu hotelu, kontakt na recepci a odkaz na mapu najdete zde: www.jezerka.cz.

Ceník ubytování v hotelu JEZERKA

 • Jednolůžkový pokoj se snídaní ... 1.450 Kč/os.
  (1L pokoj nebo jedno lůžko na vícelůžkovém pokoji)
 • Dvoulůžkový pokoj se snídaní ... 700 Kč/os.
  (2 samostatná lůžka ve dvoulůžkovém nebo vícelůžkovém pokoji)
 • Třílůžkový pokoj se snídaní ... 550 Kč/os.
  (3 samostatná lůžka)
 • Čtyřlůžkový pokoj se snídaní ... 580 Kč/os.
  (Apartmá - 2x dvoulůžka nebo samostaná lůžka ve dvou 2L pokojích se společným soc. vybavením)

Vzhled a uspořádání pokojů najdete na https://www.jezerka.cz/ubytovani/typy-pokoju. Ceny ubytování jsou uvedeny za osobu a den bez DPH 21 %. V ceně ubytování je snídaně a 1 hodina vstupu do Aqua centra a fitness.

Organizátor konference:

CHEMAGAZÍN s.r.o., Gorkého 2573, 53002 Pardubice

   Ochrana osobních údajů  © 2017 CHEMAGAZÍN s.r.o.